Het bestuur

Het bestuur

Het bestuur van PSV De Oortveldruiters bestaat uit de volgende personen:

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterSebastiaan Berenpasvoorzitter@oortveldruiters.nl
PenningmeesterNicolette Hoogstadpenningmeester@oortveldruiters.nl
Secretaris/Ledenadministratie/communicatieDaphne Nederhoedinfo@oortveldruiters.nl
WedstrijdsecretariaatKim Mentinkwedstrijdsecretariaat@oortveldruiters.nl
Ondersteunende zakenMascha Klomp
KantinebeheerCarel Boogmaninfo@oortveldruiters.nl
ActiviteitenBrenda Xhofleeroortveldruitersempe@gmail.com

Organogram

Activiteitencommissie

Onze vereniging kent ook een activiteitencommissie, bestaande uit:

  • Bianca Berenpas-Smies
  • Brenda Xhofleer
  • Jantiene Verwaijen
  • Juul Grootenboer
  • Jessica Lammers en
  • Corine Smies

Zij organiseren allerlei activiteiten binnen de vereniging en proberen voor alle disciplines en interesses wat te organiseren en staan altijd open voor nieuwe ideeën! Dus schroom niet ze aan te spreken! Verder is er de Evenementencommissie (oliebollenactie) en de Concourscommissie.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.